Finální výrobky

Pro zvětšení klikněte na obrázek.

Organizujeme dodávky finálních výrobků a podskupin podle dokumentace zákazníka. Zajistíme výrobu jednotlivých komponent finálního výrobku u různých dodavatelů (včetně forem, nástrojů a dalších nezbytných náležitostí), montáž a balení výrobků do prodejních obalů, ale i skladování pojistné zásoby pro rychlou reakci na požadavky zákazníka. V případě zájmu zákazníka poskytneme i výkresovou dokumentaci dle předaného vzorku. Jsme též schopni se podílet na návrhu a vývoji nové konstrukce.

Příklady realizované spolupráce v této oblasti

  • Výroba vzorků wellness lehátek pro designérskou firmu
  • Stativová trubka k sušáku Hair Master
  • Nerezové sterilizační vozíky pro farmaceutický průmysl a nemocnice
  • Kladky pro válečkové tratě na manipulaci se skidy
  • Tělesa míchačů betonu

Referenční zakázky

Sterilizační vozíky pro firmu SBM

Jedná se o farmaceutická zařízení vyráběná z nerez oceli. V této kategorii výrobků je velmiu důležitá bezvadná povrchová úprava – zabroušení, začištění všech svárů a otvorů a následná úprava povrchů. Tím je zamezeno ulpívání bakterií a jiných nečistot na vozíku. Tyto vlastnosti jsou klíčové pro použití ve zdravotnických provozech.

Stativová trubka pro Hair Master

Pro firmu OLYMP GmbH, jednoho ze světových dodavatelů vybavení kadeřnických salónů, dodáváme stativovou trubku pro sušák na vlasy Hair Master. Podle vzorku jsme zpracovali výrobní dokumentaci a zajistili formy pro výrobu 3 plastových dílů a kooperaci na tváření kuželových konců trubek a výrobu pružin. Všechny potřebné díly, vyráběné u čtyř výrobců, jsme montovali do sestavy a dodávali k nim i potřebné náhradní díly a pomůcky. Stativové trubky se dodávají v provedení chromovaném, černém a bílém. Již jsme dodali více než 10.000 ks stativových trubek.